Zahájili jsme spolupráci se společností PROBIOTICS PROVITA s.r.o.

29květen

Je nám ctí, že jsme mohli zahájit spolupráci s výhradním distributorem probiotik Bio-kult a Lepicol, slušovickou společností PROBIOTICS PROVITA s.r.o. Nyní se nacházíme ve fázi dokončování grafických návrhů a pokračujeme s kodérskými a programátorskými pracemi.

Našim úkolem je kompletní redesign webu bio-kult.cz spolu s vytvořením nové struktury s možností přímého nákupu doplňků stravy Bio-Kult. Současný web má mnoho nedostatků vycházejících ze šablonovitého řešení, a proto se klient rozhodl pro vytvoření zcela nového webu.

Malá ochutnávka z redesignu webu

Grafické návrhy již máme téměř hotovy, proto Vám můžeme ukázat malou ochutnávku grafiky úvodní strany. Nemusíte se ale obávat, postupně Vám budeme celý projekt odhalovat a po finálním naplněním webu obsahem a spuštění jej uvidíte v našich referencích

PŮVODNÍ DESIGN WEBU

NOVÝ DESIGN WEBU

Náš pohled na redesign webu bio-kult.cz

K návrhu a celkově ke grafice webu jsme přistupovali tak, abychom oslovili jak již stávající zákazníky, tak i nové, kteří se s přípravkem Bio-Kult a celkově s probiotiky teprve seznamují a chtějí se dozvědět co nejvíce informací. Při vytváření grafiky úvodní strany jsme kladli důraz na oblast, kterou zákazník vidí jako první. Ihned při vstupu na webovou prezentaci výrobku musí potenciální zákazníci poznat, že se nachází na webu prezentující probiotika Bio-Kult, což původní webová prezentace opět postrádala.

 

Věříme, že se nám podaří všechny nedostatky současného webu odstranit a vytvoříme tak web, který bude probiotika Bio-Kult a společnost PROBIOTICS PROVITA s.r.o. důstojně prezentovat.