Online marketing

SEO, PPC reklamy, reklamy na sociálních sítích a další formy propagace na internetu

Chcete se svým e-shopem či webovou prezentací na internetu uspět? Bez online marketingu se bohužel neobejdete. A jaké služby internetového marketingu naši klienti nejčastěji poptávají?

  • SEO - linkbuilding, analýza klíčových slov, ...
  • lokální SEO - propagace lokálních firem a služeb 
  • PPC reklamy - reklamy v internetových vyhledávačích 
  • reklamy na sociálních sítích - reklamy na sociální síti Facebook

Nutno však zmínit, že ne všechny oblasti online marketingu jsou vhodné pro každého. Proto u našich klientů nejprve analyzujeme jejich současný stav a provádíme také výzkum trhu. Na základě takto zjištěných informací vytváříme doporučení a stategii se zaměřením primárně na ziskovost.

Potřebujete více rozběhnout Vaše podníkání na internetu? Zavolejte nám nebo vytvořte jednoduchou poptávku.

Vytvořit poptávku

SEO - optimalizace pro vyhledávače

...Buďte ve vyhledávačích více vidět

SEO neboli optimalizaci pro vyhledávače řešíme většinou u našich stávajících klientů, pro které jsme vytvářeli web či e-shop.

Jsme však schopni pomoci i Vám, pokud již e-shop či web máte a nejste spokojeni s jeho výkonností, například s pozicemi ve vyhledávačích, návštěvností či množstvím poptávek a objednávek.

 

Lokální SEO

...Propagace lokálních prodejen a služeb

Lokální SEO Vám zajistí, že se bude Vaše společnost zobrazovat v lokálních výsledcích vyhledávání, čímž budete cílit na zákazníky přímo ve Vašem okolí. Jedná se o silný a levný způsob propagace, který bývá u většiny firem nevyužitý.

Pomůžeme Vám také se sjednocením Vašich údajů na různých webových portálech a katalozích. Velmi často se totiž setkáváme, že informace jako například otevírací doba, adresa provozovny či kontaktní údaje společnosti bývají uvedeny odlišně.

 

PPC reklamy

...Reklamy ve vyhledávačích Seznam a Google

PPC reklamy patří k dalšímu efektivnímu nástroji online marketingu, kdy platíte za proklik, nikoliv za zobrazení Vaší reklamy. Výhodou je, že reklamou přesně cílíte na zvolená klíčová slova, zájmy či region.

Pomůžeme Vám s nastavením PPC reklam ve výsledcích vyhledávání, v obsahových sítích nebo produktových kampaních. Využít můžete také poslední dobou hodně využívaný remarketing, kdy reklamou cílíte na uživatele, kteří Váš web již v minulosti navštívili.

 

Marketing na sociálních sítích

...Propagace na sociální síti Facebook

Díky sociální síti Facebook můžete získat nový prodejní kanál, ale hlavně se může Facebook stát Vašim skvělým nástrojem pro budování povědomí o Vaší značce a celkově o Vámi nabízených službách či produktech.

Po konzultaci s Vámi připravíme obsahovou strategii, pomůžeme Vám s vytvářením zajímavého obsahu a celkově se správou a vedením Vašeho firemního profilu. Vytvořený obsah Vám pomůžeme zpropagovat placenou reklamou s širokými možnostmi zacílení. 

 

Máte zájem o službu v oblasti online marketingu?