Poštovní schránky Kortan

Webová stránka
Datum realizace: 12  / 2016 - 02 / 2017
O klientovi:

KORTAN poštovní schránky s.r.o. je rodinná firma působící na trhu už od roku 1995. Kortanovi jsou odborníky na poštovní schránky a poštovní sestavy schránek. Nabízí kompletní služby - od zaměření, výroby na míru, prodeje až po vlastní dopravu, montáž a likvidaci původních sestav schránek. 

Poštovní schránky | Mionet.cz

01

Poptávkový formulář na míru

Přehledně a hlavně jednoduše..

Pro Kortanovi jsme vytvořili rozšířený poptávkový formulář, kde jsme společně vymysleli jednoduchý způsob zadání všech potřebných parametrů pro přesné určení ceny sestav poštovních schránek.

Každý typ poštovní schránky má vlastní pole pro vyplnění, a tím pádem si zákazník nakonfiguruje a poptá přesně to co skutečně potřebuje bez dalších upřesnění a zdržování.


02

Unikátní grafika včetně responzivního designu

V krátkosti o co tady vlastně jde..

Ničem nejmodernějších novou a tak dále toto je výplňový text ke strance službě na stránkách Mionetu. Vlastníme redakční systém.

Který byl vyvinut pro potřeby jejich uživatelů. Ničem novou a tak dále toto je výplňový text ke strance ale službě na stránkách pivo mionetu vlastníme redakční systém, který byl vyvinut pro novém potřeby jejich a tak dále další blok textu, který slouží k tomu aby tu uživatelů a tak dále projekty vytváříme.