Tvorba webových stránek

Vytváříme weby s administrací a unikátním designem

Chcete podpořit nebo prezentovat Váše podnikání široko daleko? Webové stránky jsou ideálním nástrojem, jak efektivně přivést nové zákazníky nebo oslovit ty, kteří Vás znají a snaží se Vás dohledat. A co Vám můžeme nabídnout?

  • tvorbu profesionálních webových stránek s rychlou návratností
  • unikátní grafický návrh na míru
  • vlastní redakční systém pro snadnou správu webu
  • vytvoření obsahu pro nový web
  • dlouhodobou podporu a spolupráci

Ať už máte web, se kterým nejste spokojeni nebo chcete vytvořit Vaši úplně první webovou prezentaci, můžete nám zavolat nebo vytvořit jednoduchou poptávku.

Rádi se s Vámi osobně setkáme a probereme všechny Vaše požadavky. 

Vytvořit poptávku Zobrazit reference

Děláme to, čemu rozumíme

...A co máme v praxi odzkoušeno

Jsme zastánci toho názoru, že společnosti, které vytváří webové stránky či e-shopy, by měly mít zkušenosti z vlastních projektů. Náš tým se podílí na vývoji, vedení a správě vlastního webu a dvou e-shopů.

Jak u návrhů webu, tak i u online martketingu vycházíme ze získaných zkušeností z těchto projektů. Klientům pak předáváme velmi cenné rady a poznatky.

 

Redakční systém Mionet

...Nepoužíváme open source systémy

Po mnoha zkušenostech s Opensource systémy jako je Wordpress, Joomla či Drupal jsme se rozhodli pro vývoj vlastního redakčního systému. CMS Mionet jsme vyvíjeli 3 roky a při vývoji jsme pamatovali hlavně na Vás, naše klienty, aby správa webu byla hračkou.

Náš systém nabízí mnoho výhod, o kterých se můžete dočíst na stránce CMS Mionet. V roce 2016 jsme spustili novou verzi systému, která je obohacena o mnoho užitečných funkcí. Avšak systém neustále vyvíjíme, aby splňoval maximální požadavky klientů.

 

Unikátní grafika na míru

...Ne žádná šablonovitá řešení

Vytváříme pouze profesionální grafické návrhy webů, nejsme zastánci šablonovitých řešení. Každá společnost je se svým podnikáním v nečem unikátní, což by se mělo promítnou i v samotné grafice Vaší webové prezentaci.

Ke každému projektu přistupujeme osobitě a individuálně - podrobně se seznamujeme s celým Vašim podnikáním, nabízenými službami či produkty.

 

Vedeme Vás a pomáháme Vám

...A to nejen u celého procesu tvorby webu

Je nám jasné, že menší živnostník, ale i větší firma nemá zkušenosti nebo nemá zaměstnance, kteří by se přímo o celý proces tvorby webu zajímali a měli čas se jemu věnovat.

V těchto případech celý projekt ve spolupráci s klientem vedeme a klientovi pouze předáváme výstupy naší práce. Nemusíte se tak zabývat návrhem struktury nové webové prezentace, vhodným členěním produktů a podobně.

 

Vašim požadavkům se meze nekladou

...Naprogramujeme cokoliv

Potřebujete naprogramovat speciální funkce, různé konfigurátory či rozšířené poptávové formuláře? Chcete se co nejvíce odlišit od Vašich konkurentů? V kombinaci redakčního systému vyvíjeného na míru a našimi znalostmi jsme schopni vytvořit skutečně cokoliv.

Nemáte představu, jak by například takový poptávkový formulář měl vypadat a co by měla obsahovat? Nevadí, na základě našich zkušeností Vám doporučíme řešení, které Vaši zákazníci ocení a budou jej plně využívat.

 

Máte zájem o nový web?